Бухгалтерські послуги

Послуги бухгалтера в будь-якому місті України

Що є невід’ємною частиною великого підприємства або невеликого бізнесу? Правильно підраховані фінанси є запорукою успішної справи. Компанія EkoFinance з легкістю надасть Вам бухгалтерські послуги в Україні. Наші співробітники – це професіонали. Хороша освіта і їх великий досвід забезпечить Вам порядок і стабільність в бухгалтерії Вашого бізнесу.

Бухгалтер удаленно

Чому обирають нас?

Бухгалтерские услуги в любом городе Украины

Охоплення

Ми знаходимся у кожному обласному центрі країни.

Услуги бухгалтера

Швидкість

Всі наші замовлення ми робимо вчасно.

Гарантия качества бухгалтерских услуг

Якість

Всі наші замовлення ми виконуємо якісно!

Скидки на бухгалтерские услуги

Знижки

Постійним клієнтам у нас завжди знижки.

де ми знаходимося

Як ми це робимо

Бухгалтерськие услуги
Послуги бухгалтера

Фахівці нашої фірми стежать за новинами та змінами в законодавстві. Вони постійно відвідують курси підвищення кваліфікації, конференції та семінари. Завдяки високому професіоналізму і якісно налагодженій роботі з клієнтами ми є лідерами в області бухгалтерського обслуговування в Україні.

Ми уважно стежимо за політикою конфіденційності. Тому компанія не поширює особисту інформацію та залишає в таємниці своїх клієнтів і їх бізнес. Послуги, що надаються фірмою EkoFinance:

 • Ведення обліку.
 • Контроль документації.
 • Відновлення документів.
 • Підбиття підсумків та створення статистики.
 • Контроль і допомогу в роботі з податковою службою.
 • Консультування щодо податків або іншого фінансового питання.

Ви можете звернутися в нашу фірму для отримання допомоги в роботі з податковою інспекцією. Ми допоможемо правильно сформувати реєстр податкового обліку. Наші фахівці розрахують податкову базу і складуть форму податкового планування.

Ви також отримаєте рекомендації по податковій виплаті. Наші співробітники з легкістю проконтролюють терміни податкової виплати.

Ми налагодимо роботу з виплатою зарплати Вашим співробітникам. Підрахуємо щомісячні виплати, премії, надбавки, пільги та інше. Ми проконтролюємо плату на спецфонд і страховку.

У переліку наших послуг є фінансова звітність. Ми складемо звіти за тими правилами, які Ви побажаєте. Це може бути як внутрішні корпоративні, так і державні стандарти. Звіти можуть бути на різні теми. Наприклад, це може бути формування бюджету або ж звіт за певний період часу.

У будь-який момент Ви можете зв’язатися з компанією для отримання консультації або вирішення питання. Наша фірма не залишить Вас без бухгалтера у відповідальний момент, адже наші співробітники здатні замінити один одного.

Звертаючись в нашу фірму, Ви отримаєте фахівців, які швидко вливаються в роботу. Вони не вимагають багато часу і не зупиняють роботу Вашого бізнесу.

Які бухгалтерські послуги в Україні ми надаємо?

У переліку послуг нашої фірми є і бухгалтерський супровід в Україні. Це склад кількох заходів для успішної роботи Вашого бізнесу. До цього переліку входить:

 • Робота з податковою службою.
 • Нарахування зарплати співробітникам.
 • Контроль обороту фінансів.
 • Робота зі звітами.
 • Консультації в будь-який час.

Чому для бухгалтерського супроводу в Україні варто вибрати нашу компанію?

Дуже нелегко знайти якісні послуги бухгалтера в Україні. Серед багатьох варіантів потрібно вибрати найкращі, тому, обираючи EkoFinance, ви отримуєте команду професіоналів, для яких на першому місці завжди стоїть результат.

Наші співробітники мають великий досвід, що допоможе вирішити потрібні Вам питання. Ми надаємо бухгалтерські послуги для різного виду бізнесу і стикаємося з різноманітними моментами і нюансами бухгалтерської справи.

Користуючись послугами нашої фірми, Ви отримаєте:

 • Гарантію про виконану роботу.
 • Зв’язок з бухгалтером в будь-який момент.
 • Досвідчених і розумних фахівців.

Вартість бухгалтерських послуг в Україні відповідає ринковими розцінками. Це ще один привід вибрати саме нашу компанію, так як у нас одні з найнижчих цін на ринку.

Наявність поруч хорошої бухгалтерської фірми суттєво спростить Ваше життя. Вибираючи нас, Вам більше не доведеться цілодобово думати про роботу бухгалтерії. Ми зробимо всю складну і заплутану роботу за Вас.

Узнать об услугах бухгалтера у нас

Залишилися питання?

Зателефонуйте нам!
ми будемо раді вам допомогти